Antenas/ Bāzes stacija/ Apraide/ Kabeļu montāža/ Mobilie sakari/ Komponenti/ Instrumentācija/ Mikroviļņu radio/ Militārā aviācija
PCS/Radars/Radio/Satcom/Pārsprieguma aizsardzība WLAN
1. Mēs arī pielāgojam īpašus produktus, lai apmierinātu mūsu klientu prasības. Vienkārši parādiet mums savu rasējumu, paraugu vai norādītās detaļas, un mēs to izgatavosim, vai arī, lūdzu, atsūtiet mums savus specifiskos inženiertehniskos parametrus, piemēram, IMD, VSWR, apšuvumu utt.
2. Paraugs ir piemērots sniegšanai.
3. Mēs atbildēsim uz jūsu pieprasījumu 24 stundu laikā.

Modelis:TEL-NMA.12S-RFC
Apraksts
N tipa leņķa savienotājs 1/2 collu īpaši elastīgam kabelim
| Materiāls un pārklājums | |
| Centra kontaktinformācija | Misiņa / sudraba pārklājums |
| Izolators | PTFE |
| Korpuss un ārējais vadītājs | Misiņš/sakausējums, pārklāts ar trisakausējumu |
| Blīve | Silīcija gumija |
| Elektriskās īpašības | |
| Raksturlielumi Impedance | 50 omi |
| Frekvenču diapazons | Līdzstrāva ~3 GHz |
| Izolācijas pretestība | ≥5000 MΩ |
| Dielektriskā izturība | ≥2500 V kvadrātiskā vērtība |
| Centra kontakta pretestība | ≤1,0 mΩ |
| Ārējā kontakta pretestība | ≤0,2 mΩ |
| Ievietošanas zudums | ≤0,12 dB pie 3 GHz |
| VSWR | ≤1,1@-3,0 GHz |
| Temperatūras diapazons | -40~85 ℃ |
| PIM dBc (2 × 20 W) | ≤-160 dBc (2 × 20 W) |
| Ūdensizturīgs | IP67 |
N vai 7/16 vai 4310 1/2 collu īpaši elastīga kabeļa uzstādīšanas instrukcijas
Savienotāja struktūra: (1. attēls)
A. priekšējais uzgrieznis
B. aizmugurējais uzgrieznis
C. blīve

Noņemšanas izmēri ir parādīti diagrammā (2. attēls), noņemšanas laikā jāpievērš uzmanība:
1. Iekšējā vadītāja gala virsmai jābūt nošķeltai.
2. No kabeļa gala virsmas notīriet piemaisījumus, piemēram, vara nogulsnes un asumus.

Blīvējuma daļas montāža: Ieskrūvējiet blīvējuma daļu gar kabeļa ārējo vadītāju, kā parādīts diagrammā (3. attēls).

Aizmugurējā uzgriežņa montāža (3. attēls).

Savienojiet priekšējo un aizmugurējo uzgriezni, pieskrūvējot, kā parādīts diagrammā (5. att.).
1. Pirms pieskrūvēšanas uzklājiet o-veida gredzenam smērvielas slāni.
2. Nekustīgi turiet aizmugurējo uzgriezni un trosi. Pieskrūvējiet galveno korpusu pie aizmugurējā korpusa. Izmantojot uzgriežņu atslēgu, pieskrūvējiet aizmugurējā korpusa galveno korpusu. Montāža ir pabeigta.
