Telsto RF savienotājs ir augstas veiktspējas radio savienotājs ar darba frekvenču diapazonu DC-3 GHz, lielisku VSWR veiktspēju un zemu pasīvo intermodulāciju. Šāda veida savienotājs ir ļoti piemērots mobilo sakaru bāzes stacijām, izkliedētām antenu sistēmām (DAS) un šūnu lietojumiem, jo šiem lietojumiem ir nepieciešami augstas frekvences un augstas veiktspējas savienotāji, lai nodrošinātu signāla pārraides kvalitāti un stabilitāti.
Vienlaikus koaksiālais adapteris ir arī ļoti praktisks radio rīks. Tas var ātri mainīt terminētā kabeļa dzimumu vai savienotāja veidu, lai lietotāji varētu elastīgi pielāgot radioiekārtu konfigurāciju un savienojuma režīmu, lai pielāgotos dažādām lietojumprogrammu prasībām. Neatkarīgi no tā, vai tas ir laboratorijā, ražošanas līnijā vai praktiskā pielietojumā, koaksiālais adapteris ir ļoti svarīgs rīks. Tas var ievērojami vienkāršot savienojuma procesu, uzlabot darba efektivitāti un samazināt nepareizas darbības un savienojuma kļūdu iespējamību, lai nodrošinātu radioiekārtu drošību un uzticamību.
Telsto RF koaksiālā N tēviņa un N mātītes taisnleņķa adaptera savienotāja konstrukcija ar 50 omu pretestību. Tas ir ražots atbilstoši precīzām RF adaptera specifikācijām, un tā maksimālā VSWR ir 1,15:1.
| Produkts | Apraksts | Daļas Nr. |
| RF adapteris | 4.3-10 sieviešu un DIN sieviešu adapteris | TEL-4310F.DINF-AT |
| 4.3-10 sieviešu un Din vīriešu adapteris | TEL-4310F.DINM-AT | |
| 4.3-10 vīriešu un Din sieviešu adapteris | TEL-4310M.DINF-AT | |
| 4.3-10 vīriešu un DIN vīriešu adapteris | TEL-4310M.DINM-AT |

Modelis:TEL-NM.NFA-AT
Apraksts
N tipa vīriešu un N tipa sieviešu taisnleņķa adapteris
| Materiāls un pārklājums | |
| Centra kontaktinformācija | Misiņa / sudraba pārklājums |
| Izolators | PTFE |
| Korpuss un ārējais vadītājs | Misiņš/sakausējums, pārklāts ar trisakausējumu |
| Blīve | Silīcija gumija |
| Elektriskās īpašības | |
| Raksturlielumi Impedance | 50 omi |
| Frekvenču diapazons | Līdzstrāva ~3 GHz |
| Izolācijas pretestība | ≥5000 MΩ |
| Dielektriskā izturība | ≥2500 V kvadrātiskā vērtība |
| Centra kontakta pretestība | ≤1,0 mΩ |
| Ārējā kontakta pretestība | ≤0,25 mΩ |
| Ievietošanas zudums | ≤0,1 dB pie 3 GHz |
| VSWR | ≤1,1@-3,0 GHz |
| Temperatūras diapazons | -40~85 ℃ |
| PIM dBc (2 × 20 W) | ≤-160 dBc (2 × 20 W) |
| Ūdensizturīgs | IP67 |
N vai 7/16 vai 4310 1/2 collu īpaši elastīga kabeļa uzstādīšanas instrukcijas
Savienotāja struktūra: (1. attēls)
A. priekšējais uzgrieznis
B. aizmugurējais uzgrieznis
C. blīve

Noņemšanas izmēri ir parādīti diagrammā (2. attēls), noņemšanas laikā jāpievērš uzmanība:
1. Iekšējā vadītāja gala virsmai jābūt nošķeltai.
2. No kabeļa gala virsmas notīriet piemaisījumus, piemēram, vara nogulsnes un asumus.

Blīvējuma daļas montāža: Ieskrūvējiet blīvējuma daļu gar kabeļa ārējo vadītāju, kā parādīts diagrammā (3. attēls).

Aizmugurējā uzgriežņa montāža (3. attēls).

Savienojiet priekšējo un aizmugurējo uzgriezni, pieskrūvējot, kā parādīts diagrammā (5. att.).
1. Pirms pieskrūvēšanas uzklājiet o-veida gredzenam smērvielas slāni.
2. Nekustīgi turiet aizmugurējo uzgriezni un trosi. Pieskrūvējiet galveno korpusu pie aizmugurējā korpusa. Izmantojot uzgriežņu atslēgu, pieskrūvējiet aizmugurējā korpusa galveno korpusu. Montāža ir pabeigta.

Mūsu uzņēmumam ir vairākas priekšrocības
1. Mūsu augstie kvalitātes standarti izceļ mūs tirgū. Mēs ne tikai nodrošinām klientiem augstas kvalitātes produktus un pakalpojumus, bet arī esam apņēmušies uzlabot kvalitātes standartus, nepārtraukti optimizējot un ieviešot inovācijas, lai vienmēr nodrošinātu vislabākās kvalitātes produktus un pakalpojumus.
2. Mūsu cena ir viskonkurētspējīgākā. Mēs apzināmies, ka ļoti konkurētspējīgā tirgū cena ir ļoti svarīgs apsvērums. Tāpēc mēs cenšamies saglabāt savas cenu priekšrocības, nodrošināt klientiem pieejamus risinājumus un palīdzēt klientiem sasniegt augstāku izmaksu efektivitāti.
3. Mēs piedāvājam labākos pielāgotos telekomunikāciju risinājumus. Mēs dziļi izprotam klientu vajadzības un prasības, un nodrošinām viņiem labākos risinājumus atbilstoši viņu īpašajām vajadzībām un budžetam. Mūsu mērķis ir nodrošināt, lai klienti saņemtu sev piemērotāko risinājumu un padarītu savu biznesu efektīvāku un veiksmīgāku.