Telsto RF adapterim ir darbības frekvenču diapazons DC-6 GHz, tas piedāvā izcilu VSWR veiktspēju un zemu pasīvo starpmodulāciju. Tas padara to ideāli piemērotu lietošanai mobilo sakaru bāzes stacijās, izkliedēto antenu sistēmās (DAS) un mazo šūnu lietojumprogrammās.
7 16 DIN vīriešu un N sieviešu adapteris ir augstas jaudas RF savienotājs, ko plaši izmanto antenu sistēmās vai bāzes stacijās, kas nodrošina labāku veiktspēju traucējumu un intermodulācijas noraidīšanas jomā.
| Frekvenču diapazons | Līdzstrāva - 6 GHz |
| Produkta nosaukums | 7 16 DIN vīriešu un N sieviešu adapteris |
| VSWR | ≤1,15 |
| Impedance | 50 omi |
| Jauda | 500 W |
| Materiāls | Varš |
| Temperatūra (℃) | -30~+65 |
| Aizsardzības dregree | IP65 |
| Izmērs (mm) | 21*47 |
| Aizsardzības pakāpe | IP65 |
| Iepakojums | Viena kaste vai burbuļmaiss |
| PIM(IM3) | ≤-150dBc@2×43dBm |
| Produkts | Apraksts | Daļas Nr. |
| RF adapteris | 4.3-10 sieviešu un DIN sieviešu adapteris | TEL-4310F.DINF-AT |
| 4.3-10 sieviešu un Din vīriešu adapteris | TEL-4310F.DINM-AT | |
| 4.3-10 sieviešu un N vīriešu adapteris | TEL-4310F.NM-AT | |
| 4.3-10 vīriešu un Din sieviešu adapteris | TEL-4310M.DINF-AT | |
| 4.3-10 vīriešu un DIN vīriešu adapteris | TEL-4310M.DINM-AT | |
| 4.3-10 vīriešu un N sieviešu adapteris | TEL-4310M.NF-AT | |
| Din sieviešu un Din vīriešu taisnleņķa adapteris | TEL-DINF.DINMA-AT | |
| N ligzdas uz Din ligzdas adapteri | TEL-NF.DINM-AT | |
| N ligzdas uz N ligzdas adapteri | TEL-NF.NF-AT | |
| N vīriešu un Din sieviešu adapteris | TEL-NM.DINF-AT | |
| N vīriešu uz Din vīriešu adapteris | TEL-NM.DINM-AT | |
| N tipa vīriešu un N tipa sieviešu adapteris | TEL-NM.NF-AT | |
| N tipa vīriešu un N tipa vīriešu taisnleņķa adapteris | TEL-NM.NMA.AT | |
| N tipa vīriešu un N tipa vīriešu adapteris | TEL-NM.NM-AT | |
| 4.3-10 sieviešu un 4.3-10 vīriešu taisnleņķa adapteris | TEL-4310F.4310MA-AT | |
| DIN ligzdas uz DIN ligzdas taisnleņķa RF adapteri | TEL-DINF.DINMA-AT | |
| N mātītes taisnleņķa uz N mātītes RF adapteri | TEL-NFA.NF-AT | |
| N tipa vīriešu un 4,3-10 sieviešu savienotāja adapteris | TEL-NM.4310F-AT | |
| N tipa vīriešu un N tipa sieviešu taisnleņķa adapteris | TEL-NM.NFA-AT |
Mēs esam uzņēmums, kas apņēmies nodrošināt klientiem augstas kvalitātes pakalpojumus un produktus. Mūsu pakalpojumi aptver plašu elektronisko produktu un piederumu klāstu.
Mūsu kvalitātes kontroles nodaļa un trešo pušu pārbaudes standarti nodrošina, ka visi mūsu piegādātie produkti pirms nosūtīšanas ir pakļauti stingrai pārbaudei. Lielākajai daļai produktu, piemēram, vārpstas tiltslēgiem un pasīvajiem komponentiem, esam veikuši 100% testēšanu, lai nodrošinātu, ka to veiktspēja atbilst augstākajiem standartiem.
Lai klienti labāk izprastu mūsu produktus, mēs piedāvājam bezmaksas paraugus. Turklāt mēs ar prieku atbalstām klientus jaunu produktu izstrādē kopā un palīdzam viņiem attīstīt vietējos tirgus. Mūsu pielāgotais pakalpojums var nodrošināt pielāgotus risinājumus atbilstoši klientu īpašajām prasībām.
Mūsu uzņēmums vienmēr ir apņēmies nodrošināt klientus ar augstas kvalitātes produktiem un pakalpojumiem, kā arī veidot ilgtermiņa partnerattiecības ar klientiem. Mūsu mērķis ir kļūt par jūsu uzticamu partneri un sniegt jums visaptverošu atbalstu un pakalpojumus visās jomās.
Ja meklējat uzticamu piegādātāju, mēs uzskatām, ka mūsu produkti un pakalpojumi atbildīs jūsu vajadzībām. Lūdzu, sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas komandu, lai uzzinātu vairāk par mūsu produktiem un pakalpojumiem.

Modelis:TEL-NF.DINM-AT
Apraksts
N ligzdas adapteris DIN 7/16 ligzdai
| Materiāls un pārklājums | |
| Centra kontaktinformācija | Misiņa / sudraba pārklājums |
| Izolators | PTFE |
| Korpuss un ārējais vadītājs | Misiņš/sakausējums, pārklāts ar trisakausējumu |
| Blīve | Silīcija gumija |
| Elektriskās īpašības | |
| Raksturlielumi Impedance | 50 omi |
| Frekvenču diapazons | Līdzstrāva ~3 GHz |
| Izolācijas pretestība | ≥5000 MΩ |
| Dielektriskā izturība | ≥2500 V kvadrātiskā vērtība |
| Centra kontakta pretestība | ≤0,4 mΩ |
| Ārējā kontakta pretestība | ≤1,55 mΩ |
| Ievietošanas zudums | ≤0,15 dB pie 3 GHz |
| VSWR | ≤1,1@-3,0 GHz |
| Temperatūras diapazons | -40~85 ℃ |
| PIM dBc (2 × 20 W) | ≤-160 dBc (2 × 20 W) |
| Ūdensizturīgs | IP67 |
N vai 7/16 vai 4310 1/2 collu īpaši elastīga kabeļa uzstādīšanas instrukcijas
Savienotāja struktūra: (1. attēls)
A. priekšējais uzgrieznis
B. aizmugurējais uzgrieznis
C. blīve

Noņemšanas izmēri ir parādīti diagrammā (2. attēls), noņemšanas laikā jāpievērš uzmanība:
1. Iekšējā vadītāja gala virsmai jābūt nošķeltai.
2. No kabeļa gala virsmas notīriet piemaisījumus, piemēram, vara nogulsnes un asumus.

Blīvējuma daļas montāža: Ieskrūvējiet blīvējuma daļu gar kabeļa ārējo vadītāju, kā parādīts diagrammā (3. attēls).

Aizmugurējā uzgriežņa montāža (3. attēls).

Savienojiet priekšējo un aizmugurējo uzgriezni, pieskrūvējot, kā parādīts diagrammā (5. att.).
1. Pirms pieskrūvēšanas uzklājiet o-veida gredzenam smērvielas slāni.
2. Nekustīgi turiet aizmugurējo uzgriezni un trosi. Pieskrūvējiet galveno korpusu pie aizmugurējā korpusa. Izmantojot uzgriežņu atslēgu, pieskrūvējiet aizmugurējā korpusa galveno korpusu. Montāža ir pabeigta.
