N tipa tēviņš uz N tipa tēviņu taisnā leņķa adapteris N tipa tēviņa RF savienotājs RF koaksiālā kabeļa adaptera savienotājs
Telsto RF savienotājam ir darbības frekvenču diapazons DC-3 GHz, tas piedāvā izcilu VSWR veiktspēju un zemu pasīvo starpmodulāciju. Tas padara to ideāli piemērotu lietošanai mobilo sakaru bāzes stacijās, izkliedēto antenu sistēmās (DAS) un mazo šūnu lietojumprogrammās.
Koaksiālie adapteri ir ideāls veids, kā ātri mainīt jau noslēgta kabeļa dzimumu vai savienotāja veidu.
Telsto RF koaksiālā N tēviņa uz N tēviņa taisnleņķa adaptera savienotāja konstrukcija ar 50 omu pretestību. Tas ir ražots atbilstoši precīzām RF adaptera specifikācijām, un tā maksimālā VSWR ir 1,15:1.
Šajā sērijā tiek izmantoti gan gofrēšanas, gan skavas kabeļu savienojuma procesi.
| Temperatūras diapazons | -55~+155°C (PE kabelis -40~+85°C) |
| Impedance | 50Ω |
| Vibrācija | 100 m/S2 (10–500 Hz), 10 g |
| Frekvenču diapazons | Līdzstrāva-11 GHz |
| Ievietošanas zudums | <= 0,24 dB/6 GHz |
| Iztur spriegumu | 2500 V rms jūras līmenī |
| Darba spriegums | 1000 Vr.ms jūras līmenī |
| Izolācijas pretestība | >= 5000 MΩ |
| Sakabes uzgriežņa noturēšanas spēks | 450N |
| Izturība | >= 500 (cikli) |
| Kontakta pretestība | Centra kontakts <=1mΩ |
| Ārējais kontakts <=1mΩ | |
| Sprieguma stāvviļņu attiecība | Taisni <= 1,15/6 GHz |
| Taisnais leņķis <= 1,25/6 GHz |
● N tipa tēviņa un N tipa tēviņa adapterim ir taisnleņķa korpuss. Šis taisnleņķa N tipa koaksiālais adapteris ir 90 grādu taisnleņķa RF elkoņa adapteris.
● Tips: N tipa vīriešu un vīriešu 90 grādu taisnleņķa savienotājs, M/M adapteris, RF koaksiālais koaksiālais adapteris.
● Plaši piemērojams radioiekārtām un instrumentiem RF koaksiālo kabeļu savienošanai. To var apmainīt ar līdzīgiem starptautiskiem produktiem.
● Krāsa: sudraba tonis, niķelēts.
| Produkts | Apraksts | Daļas Nr. |
| RF adapteris | 4.3-10 sieviešu un DIN sieviešu adapteris | TEL-4310F.DINF-AT |
| 4.3-10 sieviešu un Din vīriešu adapteris | TEL-4310F.DINM-AT | |
| 4.3-10 vīriešu un Din sieviešu adapteris | TEL-4310M.DINF-AT | |
| 4.3-10 vīriešu un DIN vīriešu adapteris | TEL-4310M.DINM-AT |

Modelis:TEL-NM.NMA-AT
Apraksts
N tipa vīriešu un N tipa vīriešu taisnleņķa RF adapteris
| Materiāls un pārklājums | |
| Centra kontaktinformācija | Misiņa / sudraba pārklājums |
| Izolators | PTFE |
| Korpuss un ārējais vadītājs | Misiņš/sakausējums, pārklāts ar trisakausējumu |
| Blīve | Silīcija gumija |
| Elektriskās īpašības | |
| Raksturlielumi Impedance | 50 omi |
| Frekvenču diapazons | Līdzstrāva ~6 GHz |
| Izolācijas pretestība | ≥5000 MΩ |
| Dielektriskā izturība | ≥2500 V kvadrātiskā vērtība |
| Centra kontakta pretestība | ≤1,0 mΩ |
| Ārējā kontakta pretestība | ≤0,25 mΩ |
| Ievietošanas zudums | ≤0,15 dB |
| VSWR | ≤1,15 taisni;≤1,25 taisnā leņķī |
| Temperatūras diapazons | -40~85 ℃ |
| PIM dBc (2 × 20 W) | ≤-160 dBc (2 × 20 W) |
| Ūdensizturīgs | IP67 |
N vai 7/16 vai 4310 1/2 collu īpaši elastīga kabeļa uzstādīšanas instrukcijas
Savienotāja struktūra: (1. attēls)
A. priekšējais uzgrieznis
B. aizmugurējais uzgrieznis
C. blīve

Noņemšanas izmēri ir parādīti diagrammā (2. attēls), noņemšanas laikā jāpievērš uzmanība:
1. Iekšējā vadītāja gala virsmai jābūt nošķeltai.
2. No kabeļa gala virsmas notīriet piemaisījumus, piemēram, vara nogulsnes un asumus.

Blīvējuma daļas montāža: Ieskrūvējiet blīvējuma daļu gar kabeļa ārējo vadītāju, kā parādīts diagrammā (3. attēls).

Aizmugurējā uzgriežņa montāža (3. attēls).

Savienojiet priekšējo un aizmugurējo uzgriezni, pieskrūvējot, kā parādīts diagrammā (5. att.).
1. Pirms pieskrūvēšanas uzklājiet o-veida gredzenam smērvielas slāni.
2. Nekustīgi turiet aizmugurējo uzgriezni un trosi. Pieskrūvējiet galveno korpusu pie aizmugurējā korpusa. Izmantojot uzgriežņu atslēgu, pieskrūvējiet aizmugurējā korpusa galveno korpusu. Montāža ir pabeigta.
