806–960 MHz un 1710–2700 MHz
Vertikālā polarizācija
Lietošana iekštelpās vai ārā
Montāža pie sienas vai caurulēm
Izsmalcināts izskats Laba triecienizturība, ūdensnecaurlaidība un pretkorozijas spēja Standarta uzstādīšanas stiprinājuma komplektu paketes staba turēšanai Optimizēts izmērs Izstrādāts ar platjoslas tehnoloģiju, vidēju pastiprinājumu, zemu stāvviļņu attiecību
Pielietojums: GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/LTE/WLAN/Wi-Fi sistēma
Lai uzstādītu antenu ar stiprinājuma stieni, ievērojiet šīs procedūras, noregulējiet antenas slīpuma leņķi, pievelciet skrūves, bultskrūves un uzgriežņus. (1) L-veida montāžas komplektiem jānovieto antenas skrūve, jāuzliek plakana paplāksne, atsperes āķis, uzskrūvējams vāciņš un pēc tam jānofiksē uzgrieznis. (2) U-veida vītņots stienis no M6 caurulītes ar zobainu un L-veida montāžas komplektiem jānostiprina antena ar 35-50 mm diametra stieni un pēc tam jānofiksē uzgrieznis. (3) Lai iegūtu vislabāko signālu, jāpielāgo antenas slīpuma leņķis, izmantojot L-veida montāžas komplekta caurumu pozīciju, pēc tam jānofiksē visi uzgriežņi un jānoblīvē antenas savienotāja gals. (4) Uzstādīšanas augstumam jābūt vairāk nekā 3 metriem no pamatnes līmeņa, un tuvumā esošajās uzstādīšanas vietās nedrīkst būt augstas ēkas un lieli metāli. Īsāk sakot, zeme jābūt atvērtai.
Funkcijas:
● Izsmalcināts izskats
● Labas aizsardzības spējas, triecienizturība, hidroizolācija, pretkorozija utt.
| Mehāniskās specifikācijas | |
| Izmēri | 445*210*65 |
| Svars | 1 kg |
| Radiatora materiāls | Varš |
| Radoma materiāls | ABS |
| Radoma krāsa | Ziloņkaula baltā krāsā |
| Relatīvais mitrums | 5%-95% |
| Darba temperatūra | -40~60 ℃ |
| Montāžas komplekts | Sienas montāža un cauruļu montāža |
| Elektriskās specifikācijas | |
| Frekvenču diapazons | 806–960 MHz 1710–2700 MHz |
| Ieguvums | 10dBi 12dBi |
| VSWR | ≤1,5:1 |
| Polarizācija | Vertikāli |
| Puse jaudas stara platums | Horizontāli: 65/50° Vertikāli: 55/40° |
| Priekšpuses un aizmugures attiecība | 20 dB |
| Ieejas pretestība | 50Ω |
| Maksimālā ieejas jauda | 50 W |
| Zibens aizsardzība | Līdzstrāvas zemējums |
| Savienotājs | N sieviete |
N vai 7/16 vai 4310 1/2 collu īpaši elastīga kabeļa uzstādīšanas instrukcijas
Savienotāja struktūra: (1. attēls)
A. priekšējais uzgrieznis
B. aizmugurējais uzgrieznis
C. blīve

Noņemšanas izmēri ir parādīti diagrammā (2. attēls), noņemšanas laikā jāpievērš uzmanība:
1. Iekšējā vadītāja gala virsmai jābūt nošķeltai.
2. No kabeļa gala virsmas notīriet piemaisījumus, piemēram, vara nogulsnes un asumus.

Blīvējuma daļas montāža: Ieskrūvējiet blīvējuma daļu gar kabeļa ārējo vadītāju, kā parādīts diagrammā (3. attēls).

Aizmugurējā uzgriežņa montāža (3. attēls).

Savienojiet priekšējo un aizmugurējo uzgriezni, pieskrūvējot, kā parādīts diagrammā (5. att.).
1. Pirms pieskrūvēšanas uzklājiet o-veida gredzenam smērvielas slāni.
2. Nekustīgi turiet aizmugurējo uzgriezni un trosi. Pieskrūvējiet galveno korpusu pie aizmugurējā korpusa. Izmantojot uzgriežņu atslēgu, pieskrūvējiet aizmugurējā korpusa galveno korpusu. Montāža ir pabeigta.
