Funkcija: Izsmalcināts izskats Piemērots parastai montāžai pie griestiem Plaša frekvenču josla, zems stāvviļņu līmenis, spēcīga traucējumu novēršanas spēja.
| Prece | Specifikācijas |
| Frekvenču diapazons | 698~960MHz/1710~2700MHz |
| Ieguvums | 3±1dBi/4±1dBi |
| VSWR | ≤2,0/ ≤1,5 |
| Ieejas pretestība | 50Ω |
| Polarizācija | Vertikāli |
| Horizontālā stara platums | 360° |
| Vertikālā stara platums | 85±15°/55±15° |
| Maksimālā jauda | 50 W |
| Savienotāja tips | N-sieviete |
| Diametrs | Ø164x94 mm |
| Krāsa | Balts |
| Temperatūra | Darbība: -40 ℃ ~ + 60 ℃ |
| Relatīvā mitruma diapazons | 5% ~ 95% |
| Montāžas metode | Fiksēts ar skrūvēm |
N vai 7/16 vai 4310 1/2 collu īpaši elastīga kabeļa uzstādīšanas instrukcijas
Savienotāja struktūra: (1. attēls)
A. priekšējais uzgrieznis
B. aizmugurējais uzgrieznis
C. blīve

Noņemšanas izmēri ir parādīti diagrammā (2. attēls), noņemšanas laikā jāpievērš uzmanība:
1. Iekšējā vadītāja gala virsmai jābūt nošķeltai.
2. No kabeļa gala virsmas notīriet piemaisījumus, piemēram, vara nogulsnes un asumus.

Blīvējuma daļas montāža: Ieskrūvējiet blīvējuma daļu gar kabeļa ārējo vadītāju, kā parādīts diagrammā (3. attēls).

Aizmugurējā uzgriežņa montāža (3. attēls).

Savienojiet priekšējo un aizmugurējo uzgriezni, pieskrūvējot, kā parādīts diagrammā (5. att.).
1. Pirms pieskrūvēšanas uzklājiet o-veida gredzenam smērvielas slāni.
2. Nekustīgi turiet aizmugurējo uzgriezni un trosi. Pieskrūvējiet galveno korpusu pie aizmugurējā korpusa. Izmantojot uzgriežņu atslēgu, pieskrūvējiet aizmugurējā korpusa galveno korpusu. Montāža ir pabeigta.
