Funkcija: Izsmalcināts izskats Piemērots parastai montāžai pie griestiem Plaša frekvenču josla, zems stāvviļņu līmenis, spēcīga traucējumu novēršanas spēja
Pielietojums: Iekštelpu visvirzienu pārklājums GSM/CDMA/PCS/3G/4G/LTE/WLAN sistēma
| Mehāniskās specifikācijas | |
| Izmēri | 204 x 115 mm |
| Svars | 0,5 kg |
| Radiatora materiāls | Sudrabots misiņš |
| Radoma materiāls | ABS |
| Radoma krāsa | Ziloņkaula baltā krāsā |
| Darbības mitrums | < 95% |
| Darba temperatūra | -40~55 ℃ |
| Elektriskās specifikācijas | |
| Frekvenču diapazons | 806–960 MHz 1710–2500 MHz 2500–2700 MHz |
| Ieguvums | 2dBi±0,5 4dBi±1 4dBi ±1 |
| VSWR | ≤1,4 |
| Polarizācija | Vertikāli |
| Raksta apaļums, dB | ±1 ±1 ±1,5 |
| Vertikālā stara platums | 85 55 50 |
| IMD3, dBc @ + 33 dBm | ≤-140 |
| Ieejas pretestība | 50Ω |
| Maksimālā ieejas jauda | 50 W |
| Savienotājs | N sieviete |
N vai 7/16 vai 4310 1/2 collu īpaši elastīga kabeļa uzstādīšanas instrukcijas
Savienotāja struktūra: (1. attēls)
A. priekšējais uzgrieznis
B. aizmugurējais uzgrieznis
C. blīve

Noņemšanas izmēri ir parādīti diagrammā (2. attēls), noņemšanas laikā jāpievērš uzmanība:
1. Iekšējā vadītāja gala virsmai jābūt nošķeltai.
2. No kabeļa gala virsmas notīriet piemaisījumus, piemēram, vara nogulsnes un asumus.

Blīvējuma daļas montāža: Ieskrūvējiet blīvējuma daļu gar kabeļa ārējo vadītāju, kā parādīts diagrammā (3. attēls).

Aizmugurējā uzgriežņa montāža (3. attēls).

Savienojiet priekšējo un aizmugurējo uzgriezni, pieskrūvējot, kā parādīts diagrammā (5. att.).
1. Pirms pieskrūvēšanas uzklājiet o-veida gredzenam smērvielas slāni.
2. Nekustīgi turiet aizmugurējo uzgriezni un trosi. Pieskrūvējiet galveno korpusu pie aizmugurējā korpusa. Izmantojot uzgriežņu atslēgu, pieskrūvējiet aizmugurējā korpusa galveno korpusu. Montāža ir pabeigta.
