Funkcijas
◆ Plaša frekvenču josla 698–4000 MHz
◆ 2G/3G/4G/LTE/5G pārklājums
◆ Zema pasīvā intermodulācija
◆ Zems VSWR un ievietošanas zudums
◆ Augsta izolācija, iekštelpām un āra apstākļiem, IP65
◆ Plaši izmantots ēku iekšējos risinājumos
◆ Augsta virzība / izolācija
◆ Jauda 300 W uz ieeju, augsta uzticamība
◆ Zems ievietošanas zudums, zems VSWR, zems PIM (IM3)
| Elektriskās īpašības | |
| Raksturlielumi Impedance | 50 omi |
| Frekvenču diapazons | 698–2700 MHz |
| Maksimālā jauda | 300 W |
| Izolācija | ≥27 dB |
| Zaudējums | ≤3,5 dB |
| VSWR | ≤1,25 |
| Joslas iekšējais Rigpple | ≤0,5 |
| IMD3, dBc@+43DbMX2 | ≤-150 |
| Savienotāja tips | N-sieviete |
| Savienotāju skaits | 4 |
| Darba temperatūra | -30–+55 ℃ |
| Pieteikumi | Iekštelpu |
N vai 7/16 vai 4310 1/2 collu īpaši elastīga kabeļa uzstādīšanas instrukcijas
Savienotāja struktūra: (1. attēls)
A. priekšējais uzgrieznis
B. aizmugurējais uzgrieznis
C. blīve

Noņemšanas izmēri ir parādīti diagrammā (2. attēls), noņemšanas laikā jāpievērš uzmanība:
1. Iekšējā vadītāja gala virsmai jābūt nošķeltai.
2. No kabeļa gala virsmas notīriet piemaisījumus, piemēram, vara nogulsnes un asumus.

Blīvējuma daļas montāža: Ieskrūvējiet blīvējuma daļu gar kabeļa ārējo vadītāju, kā parādīts diagrammā (3. attēls).

Aizmugurējā uzgriežņa montāža (3. attēls).

Savienojiet priekšējo un aizmugurējo uzgriezni, pieskrūvējot, kā parādīts diagrammā (5. att.).
1. Pirms pieskrūvēšanas uzklājiet o-veida gredzenam smērvielas slāni.
2. Nekustīgi turiet aizmugurējo uzgriezni un trosi. Pieskrūvējiet galveno korpusu pie aizmugurējā korpusa. Izmantojot uzgriežņu atslēgu, pieskrūvējiet aizmugurējā korpusa galveno korpusu. Montāža ir pabeigta.
