Telsto platjoslas virziena savienotāji nodrošina viena signāla ceļa plakanu savienošanu ar citu tikai vienā virzienā (saukti par direktīvo). Tie parasti sastāv no palīglīnijas, kas elektriski savienota ar galveno līniju. Viens palīglīnijas gals ir pastāvīgi aprīkots ar saskaņotu savienojumu. Savienotāju direktīva (atšķirība starp savienošanu vienā virzienā salīdzinājumā ar otru) ir aptuveni 20 dB. Virziena savienotāji tiek izmantoti, ja ir jāatdala daļa signāla vai jāapvieno divi signāli. Telsto piedāvā šaurjoslas un bezvadu joslas virziena savienotājus ar savienošanu no 3 dB līdz 50 dB vai vairāk.
| Elektriskās īpašības | |
| Raksturlielumi Impedance | 50 omi |
| Frekvenču diapazons | 698–2700 MHz |
| Maksimālā jauda | 300 W |
| Izolācija | ≥26 dB |
| Ievietošanas zudums | ≤1,7 dB |
| VSWR | ≤1,25 |
| Savienotāja tips | N-sieviete |
| Savienotāju skaits | 3 |
| Darba temperatūra | -30–+55 ℃ |
| Pieteikumi | IP65 |
| Sakabes pakāpe, dB | 6 |
| Savienojums, dB | 6,0 ± 1,0 |
| Neto svars, kg | 0,36 |
| Mitrums | 0 līdz 95% |
| IMD3, dBc@+43DbMX2 | ≤-150 |
N vai 7/16 vai 4310 1/2 collu īpaši elastīga kabeļa uzstādīšanas instrukcijas
Savienotāja struktūra: (1. attēls)
A. priekšējais uzgrieznis
B. aizmugurējais uzgrieznis
C. blīve

Noņemšanas izmēri ir parādīti diagrammā (2. attēls), noņemšanas laikā jāpievērš uzmanība:
1. Iekšējā vadītāja gala virsmai jābūt nošķeltai.
2. No kabeļa gala virsmas notīriet piemaisījumus, piemēram, vara nogulsnes un asumus.

Blīvējuma daļas montāža: Ieskrūvējiet blīvējuma daļu gar kabeļa ārējo vadītāju, kā parādīts diagrammā (3. attēls).

Aizmugurējā uzgriežņa montāža (3. attēls).

Savienojiet priekšējo un aizmugurējo uzgriezni, pieskrūvējot, kā parādīts diagrammā (5. att.).
1. Pirms pieskrūvēšanas uzklājiet o-veida gredzenam smērvielas slāni.
2. Nekustīgi turiet aizmugurējo uzgriezni un trosi. Pieskrūvējiet galveno korpusu pie aizmugurējā korpusa. Izmantojot uzgriežņu atslēgu, pieskrūvējiet aizmugurējā korpusa galveno korpusu. Montāža ir pabeigta.
