Leņķa adapteri tiek izmantoti, lai piestiprinātu dažādus kabeļu piekares elementus pie leņķiskajiem torņa elementiem, neurbjot caurumus torņa kājā. Tā kā RF pārraides līniju sistēmai ir nepieciešamas daudzas īpašas skavas kabeļu un iekārtu nostiprināšanai, Telsto ir atvēris šo īpašo līniju šiem īpašajiem pielietojumiem. Mēs varam izgatavot skavas atbilstoši klienta prasībām.
| Vispārīgās specifikācijas | |
| Adaptera tips | Leņķa adapteris |
| Materiāla veids | Nerūsējošais tērauds 304 |
| Maksimālā slodze | Trīskāršais steks, 1-5/8 collu kabelis |
| Montāža | 3/8 collu, 3/4 collu vītņots caurums |
| Izmēri | |
| Iekšējais garums | 25,40 mm |
| Iekšējais platums | 22,23 mm |
| Ārējais garums | 50,80 mm |
| Ārējais platums | 57,15 mm |
| Mehāniskās specifikācijas | |
| Uzstādīšanas griezes moments Maks. | 15,0 pēdas mārciņas |
| Uzstādīšanas griezes moments Min | 11,0 pēdas mārciņas |
| Materiāla biezums | 2,667 mm |
| Iepakotas specifikācijas | |
| Augstums | 150 mm |
| Garums | 350 mm |
| Platums | 300 mm |
| Sūtījuma svars | 23,30 kg |
| Iepakojuma daudzums | 100 gab. |
Nerūsējošā tērauda adapteris, ko izmanto, lai piestiprinātu dažādus kabeļu piekares elementus pie leņķiskām torņa daļām, neurbjot caurumus torņa kājā.
· 1. Īpaši plata 1 collas atvere daudzpusībai
· 2. 3/4 collu caurumi paredzēti spraudņveida piekaramajiem stiprinājumiem
· 3. Materiāls: nerūsējošais tērauds
· 4. Iekļaujiet 3/8''X1-3/4'' SS kvadrātveida galvas skrūvi
| Daļas Nr. | Apraksts | Mērvienība |
| UA3 | Leņķa adapteris nerūsējošā tērauda ar 3/4 collu vītņotiem caurumiem | Komplektā 10 gab. |
| Tirdzniecības noteikumi | CIF, DDU, EXW |
| Maksājuma noteikumi | T/T, akreditīvs, apspriežams |
| MOQ (minimālais pasūtījums) | 1 |
| Piegādes iespējas | 100 000 vienību mēnesī |
| Izpildes laiks | 3–15 dienas |
| Sūtījums | Jūras, gaisa, ekspress |
| Ports | Šanhaja |
| Parauga pieejamība | Jā |
| Parauga laiks | 3–5 dienas |
| Iepakojums | Plastmasas maisiņš, kartons, palete |