Īpašības: Izsmalcināts izskats Laba triecienizturība, ūdensnecaurlaidība un pretkorozijas spēja Standarta uzstādīšanas stiprinājuma komplektu paketes staba turēšanai Optimizēts izmērs Izstrādāts ar platjoslas tehnoloģiju, vidēju pastiprinājumu, zemu stāvviļņu attiecību
Pielietojums: GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/LTE/WLAN/Wi-Fi sistēma
Lai uzstādītu antenu ar stiprinājuma stieni, ievērojiet šīs procedūras, noregulējiet antenas slīpuma leņķi, pievelciet skrūves, bultskrūves un uzgriežņus. (1) L-veida montāžas komplektiem jānovieto antenas skrūve, jāuzliek plakana paplāksne, atsperes āķis, uzskrūvējams vāciņš un pēc tam jānofiksē uzgrieznis. (2) U-veida vītņots stienis no M6 caurulītes ar zobainu un L-veida montāžas komplektiem jānostiprina antena ar 35-50 mm diametra stieni un pēc tam jānofiksē uzgrieznis. (3) Lai iegūtu vislabāko signālu, jāpielāgo antenas slīpuma leņķis, izmantojot L-veida montāžas komplekta caurumu pozīciju, pēc tam jānofiksē visi uzgriežņi un jānoblīvē antenas savienotāja gals. (4) Uzstādīšanas augstumam jābūt vairāk nekā 3 metriem no pamatnes līmeņa, un tuvumā esošajās uzstādīšanas vietās nedrīkst būt augstas ēkas un lielāki metāli. Īsāk sakot, zeme jābūt atvērtai.
| Prece | Specifikācijas |
| Frekvenču diapazons | 698~960MHz/1710~2700MHz |
| Ieguvums | 7/10dBi |
| VSWR | ≤2,0/ ≤1,5 |
| Ieejas pretestība | 50Ω |
| Polarizācija | Vertikāli |
| Horizontālā stara platums | 70°/60° |
| Vertikālā stara platums | 55°/45° |
| Maksimālā jauda | 50 W |
| Savienotāja tips | N-sieviete |
| Izmērs | 230 x 210 x 44 mm |
| Darba temperatūra | -40 ℃~+60 ℃ |
| Krāsa | Balts |
| Montāža | Sienas montāža |
| Apgaismošanas aizsardzība | Līdzstrāvas zemējums |
N vai 7/16 vai 4310 1/2 collu īpaši elastīga kabeļa uzstādīšanas instrukcijas
Savienotāja struktūra: (1. attēls)
A. priekšējais uzgrieznis
B. aizmugurējais uzgrieznis
C. blīve

Noņemšanas izmēri ir parādīti diagrammā (2. attēls), noņemšanas laikā jāpievērš uzmanība:
1. Iekšējā vadītāja gala virsmai jābūt nošķeltai.
2. No kabeļa gala virsmas notīriet piemaisījumus, piemēram, vara nogulsnes un asumus.

Blīvējuma daļas montāža: Ieskrūvējiet blīvējuma daļu gar kabeļa ārējo vadītāju, kā parādīts diagrammā (3. attēls).

Aizmugurējā uzgriežņa montāža (3. attēls).

Savienojiet priekšējo un aizmugurējo uzgriezni, pieskrūvējot, kā parādīts diagrammā (5. att.).
1. Pirms pieskrūvēšanas uzklājiet o-veida gredzenam smērvielas slāni.
2. Nekustīgi turiet aizmugurējo uzgriezni un trosi. Pieskrūvējiet galveno korpusu pie aizmugurējā korpusa. Izmantojot uzgriežņu atslēgu, pieskrūvējiet aizmugurējā korpusa galveno korpusu. Montāža ir pabeigta.
