| Ierakstiet nosaukumu | 1/2 collu adaptera kabelis DIN tipa spraudnim, taisns uz taisnu leņķi | |
| Impedance | 50Ω | |
| Vibrācija | 100 m/S2 (10–500 Hz) | |
| Frekvenču diapazons | Līdzstrāva - 6 GHz | |
| Ievietošanas zudums | ≤ 0,15 dB/6 GHz | |
| Iztur spriegumu | 4000 V rms jūras līmenī | |
| Darba spriegums | 2700 Vr.ms jūras līmenī | |
| Vidējā jauda | Maks. 3 kW | |
| Izolācijas pretestība | ≥ 10000 MΩ | |
| Centrālā vadītāja noturēšanas spēks | ≥ 6N | |
| Izturība | ≥ 500 (cikli) | |
| Kontakta pretestība | Centra kontakts ≤ 0,4 mΩ | |
| Ārējais kontakts ≤ 1,5 mΩ | ||
| Sprieguma stāvviļņu attiecība | Taisni | ≤ 1,20/6 GHz |
| Taisnais leņķis | ≤ 1,35/6 GHz | |
1. RF koaksiālais savienotājs
| 1.1 Savienotāju materiāli un pārklājums | |
| Iekšējais vadītājs | Bronza, pārklāta ar sudrabu, pārklājuma biezums ≥0,003 mm |
| Ārējais vadītājs | Misiņš, pārklāts ar trīskāršu sakausējumu, pārklājuma biezums ≥0,002 mm |
| Stiprinājums: misiņš | Izolācija |
| dielektrisks | PTFE |
| 1.2 Elektriskās un mehāniskās funkcijas | |
| Raksturlielumu impedance: | 50Ω |
| Frekvenču diapazons | Līdzstrāva - 3 GHz |
| VSWR | ≤1,15 (līdzstrāva - 3 GHz) |
| Dielektriskā izturība | ≥2500 V |
| Kontakta pretestība | iekšējais vadītājs ≤1.0mΩ, ārējais vadītājs ≤0.4mΩ |
| Izolatora pretestība | ≥5000 MΩ (500 V līdzstrāva) |
| VSWR | ≤1,15 (līdzstrāva - 3 GHz) |
| PIM(IM3) | ≤-155dBc@2x43dBm |
| Savienotāja izturība | ≥500 cikli |
2. RF koaksiālais kabelis: 1/2 collu īpaši elastīgs RF kabelis
| 2.1 Materiāli | |
| Iekšējais vadītājs | alumīnija stieple, pārklāta ar varu (φ3,60 mm) |
| Izolācijas dielektriskā | polietilēna putas (φ8,90 mm) |
| Ārējais vadītājs | gofrēta vara caurule (φ12,20 mm) |
| Kabeļa apvalks | PE (φ13,60 mm) |
| 2.2 Funkcija | |
| Raksturlielumu impedance | 50Ω |
| Standarta kondensators | 80pF/m |
| Pārraides ātrums | 83% |
| Min. viena lieces rādiuss | 50 mm |
| Stiepes izturība | 700N |
| Izolācijas pretestība | ≥5000 MΩ |
| Ekranēšanas vājināšanās | ≥120dB |
| VSWR | ≤1,15 (0,01–3 GHz) |
3. Iedarbināšanas kabelis
| 3.1 Kabeļu komponentu izmērs | |
| Kabeļu komplektu kopējais garums | 1000 mm ± 10, 2000 mm ± 20, 3000 mm ± 25, 5000 mm ± 40 |
| 3.2 Elektriskās funkcijas | |
| Frekvenču josla | 800–2700 MHz |
| Raksturlielumi Impedance | 50Ω±2 |
| Darba spriegums | 1500 V |
| VSWR | ≤1,11 (0,8–2,2 GHz), ≤1,18 (2,2–2,7 GHz) |
| Izolācijas spriegums | ≥2500 V |
| Izolācijas pretestība | ≥5000 MΩ (500 V līdzstrāva) |
| PIM(IM3) | ≤-155dBc@2x20W |
| 3.3 Vides funkcija | |
| Ūdensizturīgs | IP68 |
| Darbības temperatūras diapazons | -40 ℃ līdz +85 ℃ |
| Uzglabāšanas temperatūras diapazons | -70 ℃ līdz +85 ℃ |
3.4 Ievietošanas zudums:
| Biežums | 1m | 2m | 3m | 5m |
| 890–960 MHz | ≤0,15 dB | ≤0,26 dB | ≤0,36 dB | ≤0,54 dB |
| 1710–1880 MHz | ≤0,20 dB | ≤0,36 dB | ≤0,52 dB | ≤0,80 dB |
| 1920–2200 MHz | ≤0,26 dB | ≤0,42 dB | ≤0,58 dB | ≤0,92 dB |
| 2500–2690 MHz | ≤0,30 dB | ≤0,50 dB | ≤0,70 dB | ≤1,02 dB |
| 5800–5900 MHz | ≤0,32 dB | ≤0,64 dB | ≤0,96 dB | ≤1,6 dB |
N vai 7/16 vai 4310 1/2 collu īpaši elastīga kabeļa uzstādīšanas instrukcijas
Savienotāja struktūra: (1. attēls)
A. priekšējais uzgrieznis
B. aizmugurējais uzgrieznis
C. blīve

Noņemšanas izmēri ir parādīti diagrammā (2. attēls), noņemšanas laikā jāpievērš uzmanība:
1. Iekšējā vadītāja gala virsmai jābūt nošķeltai.
2. No kabeļa gala virsmas notīriet piemaisījumus, piemēram, vara nogulsnes un asumus.

Blīvējuma daļas montāža: Ieskrūvējiet blīvējuma daļu gar kabeļa ārējo vadītāju, kā parādīts diagrammā (3. attēls).

Aizmugurējā uzgriežņa montāža (3. attēls).

Savienojiet priekšējo un aizmugurējo uzgriezni, pieskrūvējot, kā parādīts diagrammā (5. att.).
1. Pirms pieskrūvēšanas uzklājiet o-veida gredzenam smērvielas slāni.
2. Nekustīgi turiet aizmugurējo uzgriezni un trosi. Pieskrūvējiet galveno korpusu pie aizmugurējā korpusa. Izmantojot uzgriežņu atslēgu, pieskrūvējiet aizmugurējā korpusa galveno korpusu. Montāža ir pabeigta.
